Home

--
Cfare ofron ky applikacion?

Thjeshtesia dhe funksionet qe ofron
DoBlog.

Shpejtesi

Applikacioni punon me DB online dhe nje sistem chache te integruar.

Learn More
Ndiq Perdoruesit e tjere

Njesoj si ne instagram ju mund te
ndiqni njeri tjetrin ne app.

Learn More
Regjistrim i shpejte

Regjistrohuni ne 20sec
postoni ne me pak se 1 minute.

Learn More

Jepini motiv dites suaj duke postuar materiale me vlere!

Te gjithe artikujt e postuar jane nje pasuri per cdo person qe hyn dhe lexon ne applikacion.

  • Regjistrim me Facebook & Google
  • Menu Interaktive
  • Ndiq Perdoruesit
  • Vlereso dhe Komento cdo artikull
  • Push notification ne kohe reale nga Firebase
Regjistrim me Facebook & GoogleMenu InteraktiveNdiq PerdoruesitVlereso dhe Komento cdo artikullPush notification ne kohe reale nga Firebase

Ajo cka presim te shtojme eshte me shume nga ajo cka ti mendon

Se shpejti do shtohen sherbimi i chatit midis perdoruesve dhe shume shtojca tjera

Nese ende se keni shkarkuar DOBLOG cfare prisni? Eshte falas per te gjithe ata qe posedojne nje smartphone Android...

App Nderveprues

Applikacioni vjen ne dy gjuhe : Shqip dhe Anglisht

Njoftime ne cdo veprim

Ju merrni njoftim nese ju ndjekin apo komentojne.

UI Moderne

Nje UI moderne per ti dhene jete fantazise suaj.

Siguri Maksimale

DB ruhet ne host te sigurte dhe komunikimi me Firebase eshte ne kohe reale

Video Prezantim

Shikoni TANI

“DoBlog eshte nje app qe me pelqeu qe ne momentin qe e instalova. U hap shpejt dhe regjistrimi dhe postimi realizohej fare thjeshte!

Nertila Isaku
Nertila Isaku
Designer

“Nje app me nje interface vertet interesante dhe mund te ndjek personat dhe te kem profilin tim personal.Vertet nje pune e mire

Smart Center
Smart Center
Training Center

Nje app ku me thjesht nje profil tendin pervec se ndjek personat qe deshiron, perditesohesh dhe zbulon artikuj nga me interesant Shkembe informacione ide dhe artikuj interesant me boten dhe leri te tjeret te te vleresojne

Enxhi Marku
Enxhi Marku
Data Entry Manager

DoBlog, nje aplikacion vertet i arrire. Informacione dhe hapa qe na bejn te mesojm cdo dite gjera nga me te ndryshmet duke u ndjere vertet me fat per nje app te tille. Suksese te metejshme!

Techalb.al
Techalb.al
Web Developer Agency

ScreenShotet e Applikacionit

Na kontaktoni

Nese keni nje sygjerim apo doni informacion mos hezitoni te na kontaktoni

Nese nuk merrni email mund te na kontaktoni ne numrin tone te celularit

+355 688 79 1111